Atelowoda komórkowa

ATELOWODA KOMÓRKOWA, zapewnia dodatkową synergię działania w połączeniu z kolagenem, została wzbogacona o naturalną witaminę C, dysmutazę ponadtlenkową, atelokolagen, tropokolagen oraz pro-kolagen I.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

127,00 zł brutto

Atelowoda
komórkowa
Colway
Kategoria:
Opakowanie:
Seria:

Kosmetyki Colway
150 ml
złoa linia ATELO

Woda komórkowa ma skład wody występującej w skórze człowieka. Jest bogata w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe. Główne zadanie wody zawartej w komórkach skóry to zapewnienie równowagi niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania szeregu procesów skali komórkowej. Woda komórkowa bierze aktywny udział w procesach metabolicznych (np. detoksyfikacja); jest również niezbędna do prawidłowego przebiegu procesu wchłaniania kolagenu przez organizm. ATELOWODA KOMÓRKOWA, by zapewnić dodatkową synergię działania w połączeniu z atelokolagenem, została wzbogacona o naturalną witaminę C, dysmutazę ponadtlenkową, atelokolagen, tropokolagen oraz pro-kolagen I. Mechanizm synergii działania polega na wykorzystaniu właściwości atelokolagenu do wiązania wody komórkowej (i zawartych w niej składników) głęboko w skórze.

Atelowoda komórkowa zawiera:

 • naturalna witamina C.
 • dysmutazę ponadtlenkową
 • atelokolagen
 • tropokolagen oraz pro-kolagen I

Działanie:

 • nawilżające
 • odświeżające
 • energetyzujące
 • regenerujące
 • odżywcze
 • rozświetlające (redukuje oznaki zmęczenia)
 • przeciwdziła stresowi oksydacyjnemu
 • wspomaga walkę z oznakami starzenia się skóry

Najważniejsze składniki: Jony minerałów , pierwiastki śladowe, śliwka kakadu, atelokolagen, tropokolagen, Pro-kolagen-1, dysmutaza nadtlenkowa

Przeznaczenie: Nastolatki, dorośli. Dla każdego typu skóry. Szczególnie polecana do użytku w połączeniu z Kolagenem lub Atelokolagenem.

Mgiełka rozpylona na skórze głęboko ją nawilży oraz spowoduje przyjemne uczucie świeżości i odprężenia. Twoja skóra będzie idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji preparatami COLWAY.


Wszystko o Atelowodzie komórkowej Colway


Czy wiesz że ?


Superox-c ™ to botaniczny składnik aktywny wyekstrahowany z australijskiej śliwki Kakadu - bomba przeciwutleniaczy, niezbędnych w walce ze starzeniem się skóry. Śliwka kakadu to tzw. ”super owoc”, ponieważ zawiera w sobie najwięcej witaminy C ze wszystkich owoców na świecie! Śliwka Kakadu jest w swoim naturalnym środowisku narażona na działanie bardzo wysokiego promieniowania słonecznego. Owoce rozwinęły bardzo skuteczny system samoobrony składający się z koktajlu różnych potężnych cząsteczek przeciwutleniających w celu ochrony przed agresywnymi atakami wywołanymi przez słońce. Ekstrakt ze śliwki kakadu skutecznie redukuje stres oksydacyjny, Superoks-C ™ indukuje syntezę pro-kolagenu I (+ 144%) i kwasu hialuronowego (+ 59% ) w celu wyrównania uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki. Skóra jest chroniona i wzmacniana, aby zmniejszyć pojawianie się oznak starzenia.