Atelokrem multi-korygujący

Atelokrem multi-korygujący łączy w sobie cechy kremów typu BB, CC i DD. PROMOCYJNIE krem razem z gąbką typu beauty blenders

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

227,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Atelokrem
Multi
Korygujący
Kategoria:
Opakowanie:
Seria:

Kosmetyki Colway
50 ml
złoa linia ATELO

Pierwszy na rynku europejskim kompleksowy krem korygująco-odbudowujący, który łączy cechy kremów typu BB, CC i DD - realizując zarówno aspiracje twórców awangardowych kosmetyków jak i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowniczek. Bogaty w najwyższej jakości składniki poprawiające kondycję i ujednolicające koloryt cery. Dedykowany kobietom w bardzo szerokim przedziale wiekowym, zadowoli zarówno te, które oczekują poprawy stanu skóry i jej odmłodzenia, jak i wymagające od swojego kremu skutecznego ukrywania niedoskonałości i przebarwień.

ATELOKREM MULTI – KORYGUJĄCY sięga po najnowsze biotechnologie, by bezpośrednio i ze znakomitym rezultatem nawiązać do oryginalnych, kultowych już azjatyckich kremów typu „blemish – balm”. Pielęgnuje i w sposób widoczny natychmiast poprawia kondycję skóry. Najnowszej generacji oleosomowa baza ciekłokrystaliczna sprzyja znakomicie biodostępności wyselekcjonowanych składników aktywnych. Zawieszone w niej pigmenty tworzą niezwykle elegancki, lekki i naturalnie wyglądający makijaż, tuszując wszystko to, co chciałybyśmy ukryć...

ATELOKREM MULTI – KORYGUJĄCY idealnie wpisuje się w poszukiwania przez kobiety kremu wielofunkcyjnego oraz we współczesne trendy subtelnego, minimalistycznego makijażu, w którym wyglądamy pięknie i jakże naturalnie.

Atelokrem zawiera:

  • Kwas glicyryzynowy
  • Kwas hialuronowy
  • atelokolagen
  • tropokolagen oraz pro-kolagen I
  • saponiny żeń-szenia
  • polifenole jagód acai
  • Tetrahydropiperyna (THP)
  • D-pantenol (Prowitamina B5)
  • alantoina


Wszystko o Atelokremie Multi-korygującym Colway


Czy wiesz że ?


Krem BB - skrót oznacza BEAUTY BALMS lub BLEMISH BALMS, czyli balsam upiększający lub balsam ukrywający niedoskonałości. Historia BB kremu zaczyna się w latach 60-tych w Niemczech.

Krem CC – skrót od “Color Control Cream" lub "Color Correctin Cream” dla osób z problemami skórnymi, takimi jak cera naczynkową czy trądzikową.

Krem DD – „Dynamic Do All” –przeznaczony dla skóry dojrzałej, walki z oznakami starzenia skóry