Zestaw napinający pod oczy

Zapewnia napięcie skóry wokół oczu do 10 godzin. W swojej klasie najbezpieczniejszy z istniejących na rynku.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i Polub nas - kod wysyłka GRATIS

459,00 zł brutto

Zestaw
napinający
pod oczy

Kategoria:
Opakowanie:
Pojemność:

Kosmetyki Colway
Tenser + Revitalizer
15ml + 30ml

Zestaw napinający pod oczy COLWAY składa się z dwóch produktów: Tenser i Revitalizer. Prace nad zestawem trwały ponad 2 lata a chodziło w nich aby stworzyć coś co do tej pory nie istniało czyli "cudownego środka" na klikugodzinne choć "wyprasowanie" skóry pod oczami, które charakteryzowałoby się: całkowitym bezpieczeństwem stosowania, wysoką biozgodnością z ludzką skórą, przedłużonym czasem działania ale przede wszystkim zdecydowaną i natychmiastową poprawą wyglądu skóry w okolicach oczu.Zapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat 20% na zakupy Mail:


Efektem badań i tytanicznej pracy są:

TENSER - to "natychmiastowy napinacz" najnowszej generacji czyli kosmetyk funkcjonalny do zadań specjalnych, który wyrażnie i natychmiastowo poprawia wygląd skóry w okolicach oczu. Osiągnięte to zostało łącząc w Natural Molecule Tension Complex (NMT) aktywne substancje biologiczne, naturalnie występujące w naszym organizmie. Poddano jes takim modyfikacjom, by aplikowane na skórę pod oczami zadziałały w jak nakrótszym czasie - do 10 minut.
Aksamitna konsystencja Tensera, pomimo silnego dziłania napinającego, zapewnia bardzo dobrą integrację ze skórą, nie ogranicza mimiki twarzy, nie powoduje efektu sztuczności i jest przepuszczalna dla powietrza, zapewniając tzw. oddychanie skórne.
Tenser ma optymalne dla skóry pH (5,7), Aseptyczna aplikacja zapewnia jego trwałość, zmniejsza ryzyko wysychania i podnosi komfort użytkowania.
Naturalny cielisty kolor dodatkowo rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy wygląd.

REVITALIZER - to drugi funkcjonalny kosmetyk zestawu, który został stworzony, by zniwelować niepożądane efekty Tensera i przywracał bieg naturalnych procesów funkcjonowania skóry, zatrzymując jak najwięcej z efektu doraźnego i rewitalizując obszar skóry wokół oczu w sposób trwały. Revitalizer to również innowacyjne substancje biologicznie aktywne i najnowszej generacji surowce kosmetyczne tworzące synergiczny kompleks stymulujący wzrost komórek zarówno skóry właściwej, jak naskórka.
Faktorami wzrostu występującymi naturalnie w skórze, aktywującymi najważniejsze komórki są czynnik wzrostu fibroblastów (PGF) oraz epidermalny czynnik wzrostu (EGF). W naturze ich wspólne dziłania na poziomie komórkowym zawsze się uzupełniają i wzajemnie potęgują. Nazywamy to efektem synergii.
Spektrum działań naprawczych kompleksu Synergy GF to główny atut Revitalizera. Jego działanie na okolice oczu jest bardzo szerokie. Wyraźnie odmładza cerę w tym obszarze i odbudowuje mikromięśnie. Redukuje cienie i zasinienia. Delikatnie napina i wygładza skórę pod oczami. Daje trwałe efekty.


Przeznaczenie:
Wyłącznie do nakładania w okolice oczu przez posiadaczy skóry noszącej znamiona starzenia. Aplikacja wymaga staranności i trzymania się ściśle zaleceń producenta. TENSER nie jest kosmetykiem zalecanym do codziennego używania. REVITALIZER zalecany jest do używania po każdej aplikacji TENSERA a także niezależnie, w funkcji serum pod oczy.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Jak stosować zestaw napinający pod oczy colwayEfekty stosowania Tensera

"Właściwa aplikacja TENSERA niweluje niedoskonałości pod oczami w ciągu 10 min,
zapewniając efekt wypoczętych oczów i młody naturalny wygląd"