Krem Niebieski Diament

Krem Niebieski Diament to produkt najnowszej generacji. Pomoże nie tylko odżywić naskórek w każdej przestrzenia, ale także pobudzi komórki do namnażania i znormalizuje procesy wydzielania sebum oraz budowania warstw lameralnych.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

287,00 zł brutto

KREM
NIEBIESKI
DIAMENT
Kategoria:
Opakowanie:
Seria:

Kosmetyki Colway
50 ml
Kremy Colway

Niebieskie diamenty występują bardzo rzadko i są najbardziej pożądane na świecie. Taki właśnie jest Krem Niebieski Diament - najnowsze osiągnięcie w rewitalizacji skóry, które zadowoli nawet najbardziej wymagjących klientów.

Skóra z biegiem lat, szczególnie po 40-stym roku życia produkuje coraz mniej ceramidów, w efekcie czego zaczyna tracić wodę, naskórek staje się cińszy i mniej elastyczny, zaburzeniu ulegają procesy rogowacenia. Konsekwencją jest to, że skóra starzeje się jeszcze szybciej.

Odpowiedzią jest Krem Niebieski Diament, który przyczynia się do całkowitej odnowy naskórka, odbudowy lameralnej oraz zabezpieczenia przed utratą wody. Zawarte w nim liposomy najnowszej generacji dzięki zastosowaniu promotorów przenikania, transportują do komórek skórnych mikrocząsteczki najnowocześniejszych w kosmetyce form ceramidów i koenzymy Q10. Ze względu na zawartość liposomów wykonanych w nano-technologii, czynnego bilogicznie kolagenu oraz całej gamy pozostałych składników aktywnych, Krem Niebieski Diament pomoże nie tylko odzywić naskórek w każdej przestrzeni, ale także pobudzi komórki do rozmnażania i znormalizuje procesy wydzielania sebum oraz budowania warstw lameralnych.

Dzięki inowacyjnej formule osiągniemy spektakularne efekty również na skórze silnie odwodnionej, typu suchego, a nawet popękanej.

Najważniejsze składniki: Liposomalne ceramidy, liposomalny Koenzym Q10, liposom z trzema substancjami (L-hydroksyprolina, bioflanowoid, rutyna), MAP, stabilna postać witaminy C, promotor przenikania glikozaminoglikany, kolagen, kinetyna, witamina E, masło shea, masło mango, olej jojoba, olej macadamia, olej avocado, olej z ogórecznika, oliwa z oliwek, algi

Przeznaczenie:

 • Dorośli
 • Dla każdego typu skóry.
 • Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu cery dojrzałej, suchej, odwodnionej, wymagającej natychmiastowej regenracji.
 • Bardzo dobrze sprawdza się w okresie zimowym


Działanie:

 • nawliżające i odżywcze
 • ochronne - przed utratą wody a także dziłaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych
 • regenerujące
 • normalizujące - normalizuje procesy zachodzące w skórze - homeostaza w skórze
 • regulujące wydzielanie sebum
 • wzmacniające barierę naskórka
 • wygładzjące i zmiękczające
 • pobudzjące komórki do namnażania się
 • przeciwzmarszczkowe
 • ujędrnijące i wzmacnijące strukturę kolagenową skóry


Stosowanie:
Przeznaczony do stosowania na dzień i na noc. Niewielką ilość kremu delikatnie rozprowadzić na skórze twarzy i delikatnie wklepać zgodnie z układem mięśni.
UWAGA: Zalecamy uwagę przy korzystaniu z Kremu Niebieski Diament. W co dziesiątym produkcie ukryty jest prawdziwy, o pełnym, klasycznym szlifie brylantowy diament, o średnicy rondysty nie mniejszej niż 1 mm. Perły, których można poszukiwać w masie Kremu mają realnie średnicę ok. 3 mm, a diamenty na rondyście ok. 1 mm. Wszystkie otrzymały jednak pełny szlif brylantowy. Za oryginalność kamieni jubilerskich w tej partii kremów ręczy: www.industrydiamonds.com. Ale to nie wszystko. Klucz do informacji, na jakie skarby jeszcze mogą liczyć poszukiwacze klejnotów w produktach COLWAY, znajduje się wewnątrz każdego opakowania Kremu Blue Diamond.

Krem niebieski Diament


Krem Niebieski Diament (Blue Diamond Cream) - COLWAY