Kolagen Graphite 100ml

Zalecany do pielęgnacji włosów i paznokci.Wykorzystywany z powodzeniem w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych jako bardziej ekonomiczny. Stosowany także do kuracji stawów, pielęgnacji skóry stwardniałej, do kąpieli domowych.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

187,00 zł brutto

Kolagen Graphite

100ml

Kategoria:
Opakowanie:
Seria:

Kolagen naturalny
100 ml
Graphite
 

Oferowany Kolagen Naturalny Graphite występuje w postaci ciemno-szarego żelu. Zalecany jest przede wszystkim do pielęgnacji włosów, paznokci i do kąpieli. Stosowany jest również do kuracji stawów, pielęgnacji skóry stwardniałej (dbanie o stopy, dłonie). Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmoceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania.

Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

Co zyskujesz ?

Efekt - juz po pierwszym stosowaniu.

Niezwykła wydajność - 30ml stosując 2-3 razy dziennie wystarcza na około 1,5 miesiąca

Cena - oszczędność w porównaniu do wizyt u kosmetyczki

Jak używać kolagen.

W przypadku pielęgnacji włosów kolagen można nakładać, jako maskę - wmasowując żel w skórę głowy oraz pozostawiając na umytych włosach przez ok. 20 minut, następnie spłukując kolagen (żel na włosach można również pozostawić bez spłukiwania). Na włosy można także zastosować płukankę roztworem rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.

Pielęgnacja dłoni kolagenem polega na wmasowywaniu żelu kilka razy dziennie. Na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez żadnych ograniczeń.

Po wchłonięciu Kolagenu, po ok. 8-10 minutach, aby uniknąć uczucia napięcia skóry - można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, który nie będzie zawierał: kwasów owocowych, cynku, ceramidy czy retinolu. Sprawdź skład swoich kosmetyków.

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z w/w składników, spowoduje - iż kolagen straci swoje właściwości, a stosowanie w tym czasie żelu - nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów.

Kiedy chcemy jednak - nałożyć swój ulubiony krem, balsam czy olejek, który niestety zawiera w składzie, np. retinol - należy odczekać ok. 60 minut - po czym można aplikować kosmetyki, takie jakie nam odpowiadają.

UWAGA