Kolagen Graphite 200ml

Zalecany do pielęgnacji włosów i paznokci.Wykorzystywany z powodzeniem w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych jako bardziej ekonomiczny. Stosowany także do kuracji stawów, pielęgnacji skóry stwardniałej, do kąpieli domowych.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

297,00 zł brutto

Kolagen Graphite

200ml

Kategoria:
Opakowanie:
Seria:

Kolagen naturalny
200 ml
Graphite

Oferowany Kolagen Naturalny Graphite występuje w postaci ciemno-szarego żelu. Zalecany jest przede wszystkim do pielęgnacji włosów, paznokci i do kąpieli. Stosowany jest również do kuracji stawów, pielęgnacji skóry stwardniałej (dbanie o stopy, dłonie). Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmoceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania.Zapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat na zakupy Mail:


Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid


Kolagen Naturalny Graphite zapewni Twoim włosom:

  • Wzmocnienie i zmniejszenie wypadania
  • Połysk i zdrowy wygląd
  • Spowolnienie procesów siwienia
  • Dłuższe zachowanie świeżości
  • Rozwiązanie problemów skóry głowy

Jak używać kolagen.

W przypadku pielęgnacji włosów kolagen można nakładać, jako maskę - wmasowując żel w skórę głowy oraz pozostawiając na umytych włosach przez ok. 20 minut, następnie spłukując kolagen (żel na włosach można również pozostawić bez spłukiwania). Na włosy można także zastosować płukankę roztworem rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.

Pielęgnacja dłoni kolagenem polega na wmasowywaniu żelu kilka razy dziennie. Na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez żadnych ograniczeń.

Po wchłonięciu Kolagenu, po ok. 8-10 minutach, aby uniknąć uczucia napięcia skóry - można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, który nie będzie zawierał: kwasów owocowych, cynku, ceramidy czy retinolu. Sprawdź skład swoich kosmetyków.

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z w/w składników, spowoduje - iż kolagen straci swoje właściwości, a stosowanie w tym czasie żelu - nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów.

Kiedy chcemy jednak - nałożyć swój ulubiony krem, balsam czy olejek, który niestety zawiera w składzie, np. retinol - należy odczekać ok. 60 minut - po czym można aplikować kosmetyki, takie jakie nam odpowiadają.

Wszystko o kolagenie naturalnym Colway


„Kolageny Naturalne COLWAY wytwarzane są unikalnym, polskim sposobem pozyskiwania kolagenu ze skór rybich, na który Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej udzielił tylko jednego prawa ochronnego nr 206813. Numer tego patentu umieszczony na każdym opakowaniu odróżnia produkty COLWAY od innych, tańszych „kolagenów” , jakie mogą pojawiać się na rynku.”


UWAGA