Colvita 60 tabletek

Colvita to sumplement diety w kapsułkach. Unikalny i niespotykanie biodostępny, kompletny zbiór aminokwasów kolagenowych. Stworzony dla lepszego wyglądu Twojej skóry i poprawienia jej gęstości. Wzbogacona algami i witaminą E dostarcza organizmowi - wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

167,00 zł brutto


COLVITA

Kategoria:
Opakowanie:
Masa netto:

suplement diety
60 kapsułek
1 kapsułka 460mg

COLVITA to absolutnie innowacyjny sposób na dbanie o tkanki zbudowane z kolagenu. Użytkownicy tego produktu przekonają się (dosłownie i w przenośni) na własnej skórze, jak znakomite efekty może przynieść suplementacja skóry od jej wnętrza. COLVITA jest rezultatem zaawansowanych prac biotechnologicznych, dzięki którym z rybiego kolagenu wytworzony został najwyższej klasy produkt. Wystarczą dwie tabletki dziennie, aby zadbać o właściwą pielęgnację skóry od wewnątrz, pozwalającą na osiągnięcie większej gładkości i niezwykłej sprężystości. Regularne stosowanie pozwala odzyskać blask, optymalne nawilżenie oraz wyjątkową pielęgnację skóry. To wszystko wpłynie na jej zdrowy i piękny wygląd.

Podstawowe korzyści

  • Pielęgnacja skóry od wewnątrz, osiągnięcie wyjątkowej sprężystości, gładkości oraz subtelności dotyku.
  • Głębokie nawilżenie skóry właściwej.
  • Spowolnienie procesów starzenia się skóry.
  • Wyraźna poprawa kondycji skóry, włosów oraz paznokci.
  • Aktywny biologicznie kolagen w kapsułkach.
  • Kompletny zestaw aminokwasków tworzących helisę kolagenową.Zapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat 10% na zakupy Mail:Składniki:
liofilizowany kolagen, algi (Fucus Vesiculosus), Witamina E (D-alfa-tokoferol), żelatyna rybia (otoczka kapsułki), liofilizowany owoc cytryny (nośnik), tokotrienole (delta i gamma).

2 kapsułki (920mg) zawierają:
Witamina E - 12 mg
(100% RWS)
Tokotrienole - 8 mg
mix (min 2,36 mg - max 2,58 mg delta tokotrienoli, min 0,22 mg - max 0,44 mg gamma tokotrienoli)
Liofilizowany kolagen - 48 mg
Algi (Fucus Vesiculosus) - 300mg

Zalecany sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku, z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczach. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.
Uwaga: Colvita zawiera tylko niewielką ilość witaminy C. Jest to porcja zbyt mała dla skutecznego warunkowania kolagenogenezy w ustroju i zapotrzebowaniu na nią przez organizm.


Jarosław Zych i Przemysław Hirsch - wszystko o Colvicie kultowym suplemencie Colway.


Czy wiesz że ?

Nikt w Polsce ani zagranicą poza nami nie pozyskuje kompletnego zestawu aminokwasów składających się na helisę kolagenową, wykorzystując liofilizację natywnego kolagenu izolowanego na poziomie molekularnym.

Warto mieć świadomość tego, że duża ilość suplementów diety dostępnych na rynku pod nazwą kolagen, w rzeczywistości okazuje się hydrolizatem rozdrobnionych włókien bydlęcych (często nawet wieprzowych) bądź zwyczajną żelatyną o znikomej aktywności biologicznej.

Wraz z upływem lat wzrasta potrzeba uzupełniania kolagenu w naszym organizmie. Ludzkie ciało ogranicza produkcję białka tkanki łącznej już po przekroczeniu 26 roku życia. Pojawiające się niedostatki mogą powodować liczne dolegliwości. Skóra traci swoją elastyczność i jędrność, włosy stają się matowe i łatwiej się łamią, częściej odczuwamy bóle stawów i kręgosłupa. Dieta kolagenowa może pomóc w zmniejszeniu niepożądanych skutków ubocznych.

Podstawowym składnikiem produktów Colvita jest liofilizowany hydrat kolagenu, który pozyskuje się z ryb łososiowatych. W jednej kapsułce zawarta jest stosunkowo niewielka ilość sproszkowanych białek (0,13 g). Wśród nich są jednak wszystkie budulcowe molekuły kolagenowej. Pod pojęciem wszystkie, mamy również na myśli 2 endogenne aminokwasy: hydroksyprolinę oraz hydroksylizynę, których nie można pozyskać z żadnego pokarmu. Powstają one wyłącznie w drodze kolagenogenezy i w procesach metabolizmu kręgowców.

W kapsułkach znajduje się również aktywna biologicznie witamina E, pod postacią D-alpha-tokoferolu z oleju, do którego wytworzenia wykorzystano ziarno z niemodyfikowanych ziaren zbóż. Stymuluje on syntezę kolagenu, a co za tym idzie wyraźnie poprawia wygląd skóry. To najważniejszy w ludzkim organizmie obrońca antyoksydacyjny krwinek czerwonych oraz błon komórkowych. Jedna molekuła witaminy E jest w stanie ochronić przed wolnymi rodnikami przeszło 200 nienasyconych molekuł kwasu tłuszczowego. Współpracuje ona również bardzo blisko z witaminą C, chromem, cynkiem, karotenoidami oraz selenem.

Colvita zawiera również algi z gatunku Fucus vesiculosus. Posiadają niezwykłą zdolność gromadzenia wszystkich praktycznie mikroelementów i minerałów, jakie zawiera woda morska Fucus vesiculosus - szczególnie pochodzące z północnego Atlantyku, gdzie nie są poddane w procesie wegetacji ani temperaturom wysokim, ani też zbyt niskim - stanowią rzadko spotykany w przyrodzie skarbiec cennych składników odżywczych.