Colvita 120 tabletek

Colvita to sumplement diety w kapsułkach. Unikalny i niespotykanie biodostępny, kompletny zbiór aminokwasów kolagenowych. Stworzony dla lepszego wyglądu Twojej skóry i poprawienia jej gęstości. Wzbogacona algami i witaminą E dostarcza organizmowi - wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

317,00 zł brutto


COLVITA

Kategoria:
Opakowanie:
Masa netto:

suplement diety
120 kapsułek
1 kapsułka 460mg

COLVITA jest zupełnie nowym rozwiązaniem problemu dbałości o tkanki, które zbudowane są z kolagenu. Każdy użytkownik będzie mógł przekonać się (dosłownie i w przenośni) na własnej skórze jak ogromne możliwości daje suplementacja skóry od jej wnętrza. COLVITA to efekt zaawansowanych prac biotechnologicznych mających na celu wytworzyć z rybiego kolagenu najwyższej jakości produkty. Stosując zaledwie 2 tabletki dzienne, pielęgnujemy skórę od wewnątrz aby uzyskała wyjątkową sprężystość i gładkość. Przy regularnym stosowaniu możecie Państwo liczyć na odzyskanie blasku, odpowiedniego nawilżenia, a także wyjątkowej pielęgnacji skóry, która przyczyni się do lepszego jej wyglądu.

Podstawowe korzyści

  • Pielęgnacja skóry od wewnątrz. Uzyskanie gładkości, sprężystości i delikatności w dotyku.
  • Głębokie nawilżenie skóry właściwej.
  • Spowolnienie procesów starzenia się skóry.
  • Poprawienie kondycji skóry, paznokci, jak również włosów.
  • Aktywny biologicznie kolagen w kapsułkach.
  • Kompletny zestaw aminokwasków tworzących helisę kolagenową.Zapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat 10% na zakupy Mail:Składniki:
liofilizowany kolagen, algi (Fucus Vesiculosus), Witamina E (D-alfa-tokoferol), żelatyna rybia (otoczka kapsułki), liofilizowany owoc cytryny (nośnik), tokotrienole (delta i gamma).

2 kapsułki (920mg) zawierają:
Witamina E - 12 mg
(100% RWS)
Tokotrienole - 8 mg
mix (min 2,36 mg - max 2,58 mg delta tokotrienoli, min 0,22 mg - max 0,44 mg gamma tokotrienoli)
Liofilizowany kolagen - 48 mg
Algi (Fucus Vesiculosus) - 300mg

Zalecany sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku, z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczach. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.
Uwaga: Colvita zawiera tylko niewielką ilość witaminy C. Jest to porcja zbyt mała dla skutecznego warunkowania kolagenogenezy w ustroju i zapotrzebowaniu na nią przez organizm.


Jarosław Zych i Przemysław Hirsch - wszystko o Colvicie kultowym suplemencie Colway.


Czy wiesz że ?

Jest się czym pochwalić, ponieważ nikt inny i nigdzie poza Polską nie pozyskuje kompletnego zestawu wszystkich aminokwasów tworzących helisę kolagenową w drodze liofilizacji natywnego kolagenu izolowanego na poziomie molekularnym.

Należy tutaj zauważyć, iż znaczna większość suplementów diety, jakie znajdziemy na rynku pod nazwą: „kolagen” okazują się albo hydrolizatem rozdrobnionych włókien bydlęcych (a nawet wieprzowych) albo zwyczajną żelatyną, o wątpliwej aktywności biologicznej.

Potrzeba suplementacji ustroju w kolagen wzrasta wraz z upływającymi latami naszego życia. Organizm ludzki zmniejsza produkcję kolagenu już w dosyć młodym wieku gdy mija nam 26 "wiosen". Pojawiające się wraz z wiekiem braki kolagenu w organizmie powodują liczne dolegliwości: włosy stają się łamliwe i matowe, skóra traci jędrność i elastyczność, odczuwamy bóle stawów i kręgosłupa. Możemy zapobiegać lub zmniejszać te nieprzyjemne przypadłości stosując dietę prokolagenową.

Bazowym składnikiem Colvity jest liofilizowany hydrat kolagenu pozyskiwany z ryb łososiowatych. W jednej kapsułce Colvity znajduje się relatywnie niewielka ilość (0,13 g) sproszkowanych białek, a wśród nich wszystkie budulcowe molekuły kolagenowej. Wszystkie – oznacza również dwa aminokwasy endogenne: hydroksylizynę i hydroksyprolinę, których nie mamy możliwości pozyskać z jakiegokolwiek pokarmu. Powstają one tylko w drodze kolagenogenezy i tylko w procesach metabolizmu kręgowców.

Colvita zawiera także aktywną biologicznie witaminę E pod postacią D - alpha – tokoferolu z oleju wytwarzanego na zimno z niemodyfikowanych ziaren zbóż. Stymuluje syntezę kolagenu, poprawia wygląd skóry. Jest w organizmie głównym strażnikiem antyoksydacyjnym błon komórkowych i krwinek czerwonych. Jedna molekuła witaminy E zabezpiecza przed wolnymi rodnikami ponad 200 nienasyconych molekuł kwasu tłuszczowego. Współdziała ściśle z witaminą C, karotenoidami, selenem, chromem i cynkiem.

Colvita zawiera również algi z gatunku Fucus vesiculosus. Posiadają niezwykłą zdolność gromadzenia wszystkich praktycznie mikroelementów i minerałów, jakie zawiera woda morska Fucus vesiculosus - szczególnie pochodzące z północnego Atlantyku, gdzie nie są poddane w procesie wegetacji ani temperaturom wysokim, ani też zbyt niskim - stanowią rzadko spotykany w przyrodzie skarbiec cennych składników odżywczych.