Kolagen NaturalnyZnaleziono 10 produkty

Kolagen Naturalny
Kolagen to kluczowy składnik naszej skóry. Jego ubytki związane z wiekiem powodują tworzenie się zmarszczek i rozluźnienie skóry. Stosując Kolagen Naturalny aktywujemy produkcję naszego kolagenu, stymulując w naturalny sposób, komórki odpowiedzialne za jego wytwarzanie (fibroblasty)

Gładka, sprężysta, elastyczna, zdrowa i pełna blasku .. Tak może wyglądać twoja skóra !. To proste, wystarczy dostarczyć jej niezbędnego białka młodości - kolagenu - w unikalnej postaci kolagenu naturalnego. Ten kosmeceutyk nie tylko zrewitalizuje Twoją skórę i wygładzi zmarszczki ale także zadba o nią , w sytuacjach extremalnych. Przyspieszy gojenie oparzeń, otarć, ukąszeń oraz opryszczki. Kolagen Colway to produkt całkowicie naturalny i bezpieczny, jest doskonały dla cer bardzo wrażliwych lub nawet podrażnionych. Szybko i skutecznie podnosi długotrwałe ukojenie oraz wspiera odbudowę twojej delikatnej skóry

Kolagen Naturalny jest hydratem kolagenu i elastyny, z dodatkiem jedynie emulgatora oraz kwasu mlekowego. Na świecie trudno znaleźć kilkuskładnikowe produkty kosmetyczne anti-age. Nawet najlepsze i najdroższe kremy zawierają w swoim składzie ok 1/3 tablicy Menedelejewa. Kolagen Naturalny zaś nie zawiera ani jednego atomu, jaki nie występuje w organizmie człowieka.
Zrezygnowano z suplementacji produktu jakimikolwiek barwnikami i aromatami.

Nie istnieją jak dotąd żadne potwierdzone przeciwwskazania do stosowania Kolagenu Naturalnego zewnętrznie. Osoby uczulone na białko rybie nie stanowią nawet promila populacji.

Kolagen naturalny Colway dzielimy na trzy rodzaje: Platinum, Silver, Graphite. Kolageny te różnią się stopniem oczyszczenia co wpływa na cenę oraz z jakiej części ryby został pozyskany kolagen co powoduje że mają różną barwę.

Najlepiej oczyszczonym kolagenem naturalnym jest Platinum, dlatego też zalecanych jest do najdelikatniejszych partii ciała jak twarz czy dekolt.

Kolageny Naturalne: Silver i Graphite – przechodzą przez mniejszą ilość procesów oczyszczania i tym samym są tańsze w produkcji. Przeznaczone są do pielęgnacji pozostałych części Twojego ciała. Szczegóły są opisane przy każdym z produktów.