Szampon zagęszczający włosy

Szampon do włosów firmy Colway - pielęgnacja specjalna,odbudowa cebulek włosów. NOWA ULEPSZONA FORMUŁA.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

117,00 zł brutto

Szampon
zagęszczjący
włosy
Kategoria:
Opakowanie:
Seria:

Kosmetyki Colway
200 ml
natural collagen

Problem wypadania włosów dotyka wielu z nas. Stan ten może być spowodowany wieloma czynnikami takimi jak niewłaściwa dieta i brak niezbędnych składników budulcowych włosa, zaburzenia hormonalne czy stany zapalne. Szampon zagęszczający Colway jest produktem, w którym po raz pierwszy w światowej historii kosmetyków do pielęgnacji włosów zastosowano aktywną biologicznie formułę diosminy. Dzięki jej działaniu uzyskujemy możliwość realnego wpływu na proces wyrastania włosów w miejscu, gdzie faktycznie włos powstaje. Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej. Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi, a to z kolei oznacza więcej substancji odżywczych dostarczonych do komórek macierzystych włosów. Włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość. Nasz szampon działa nie tylko podczas mycia głowy, gdyż diosmina pozostaje w porach skóry głowy nawet po spłukaniu wodą. Powoduje to lepsze, długotrwałe ukrwienie cebulek włosowych i zauważalny efekt zmniejszenia się ilości włosów traconych w czasie czesania – już po 2-3 zastosowaniach. Trwały efekt zagęszczenia otrzymujemy po ok. 2-3 miesięcy. Czas ten jest niezbędny by nasze żywe cebulki wzmocniły się, wydały nowy włos, który rośnie.

W Nowej Formule Szamponu Zagęszczającego pojawił się olej z rokitnika, który zapobiega wysuszaniu włosów. Reguluje twardość uszczelki w kanaliku włosowym, co ma fundamentalne znaczenie dla kondycji włosów. Kwas jabłkowy powoduje szczelne przyleganie łusek włosowych, dzięki czemu włosy są wyjątkowo gładkie i błyszczące.


Maksymalny efekt działania w połączeniu z kuracją Kolagenem Naturalnym Graphite i odżywką zagęszczjącą włosy.

Stosowanie: Szampon Zagęszczający Colway nie jest sztucznie zagęszczany i posiada substancje stałe, mikronizowane, dlatego przed użyciem należy go wymieszać potrząsając energicznie opakowanie. Nanieść szampon na mokre włosy, masować nie krócej niż przez jedną minutę. Spłukać.

Efekty: zagęszczenie włosów ● zmniejszenie ilości włosów traconych ● mocne i zdrowe włosyZapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat na zakupy Mail:Dr Krzysztof Słoń opowiada o szamponie zagęszczjącym włosy
Pełne kompendium wiedzy o szamponie i jego zastosowaniu oraz właściwościach