Gratulujemy!

Z przyjemnością informujemy że od tej chwili posiadasz rabat 10% na zakup kolagenu i kosmetyków Colway w serwisie www.colway-kolagen.com !

Oto twój kod rabatowy: 19702001

(Wprowadź swój kod w koszyku podczas realizacji zamówienia, przykład poniżej)
(zapisz kod na kartce lub skopiuj)

Koda rabatowy na kolagen colway 

Najczęstsze pytania dotyczące oferty rabatowej:

Na jak długo będę posiadać rabat ?
Korzystając z oferty rabatowej w naszym serwisie otrzymasz rabat 10% na stałe. To znaczy ze każdy Twój zakup w przyszłości będzie tańszy o 10% od cen ogólnodostępnych.

  

Czy są jakies limity zakupów ?
Decdując się na naszą ofertę rabatową nie ma żadnych limitów zakupowych. Kupujesz kiedy chcesz w ilościach jakie Cię interesują, bez ograniczeń.

  

W jaki sposób mogę dokonywać zamówień z rabatem ?
Posiadając kod rabatowy, zamówienie możesz składać na różne sposoby:

  • poprzez sklep internetowy (podczas realizowania zamówienia w pole kod rabatowy wpisać swój kod, a system pomniejszy zamówienie o 10%).
  • kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem kom. 698 001 023 (Podczas rozmowy podaj konsultantowi swój kod a odliczymy od kwoty zamówienia 10%)
  • złóż zamówienie poprzez e-mail używając adresu: sklep@colway-kolagen.com (podaj swój kod rabatowy oraz produkty które zamawiasz, otrzymasz zwrotne potwierdzenie z kwotą do zapłaty) 


Czy mogę otrzymać wiekszy rabat niż 10% ?

Rabat mozna powiększyć w prosty sposób zapisując się do sieci konsumenckiej Colway. Szczegóły pod adresem: https://www.colway-kolagen.com/content/42-oferta-rabatowa-colway

 


 

 


Strona głównaStrona główna