Kolagen Natywny Pure

Kolagen nowej generacji firmy Colway. Odporny na wysokie temperatury o pH idealnym dla naszej skóry. Zawiera 95% suchej masy kolagenu o niemal doskonałej czystości.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

215,00 zł brutto

KOLAGEN
NATYWNY
PURE

Kategoria:
Opakowanie:
Seria:

Kolagen natywny
50 ml
Native Collagen
 

Kolagen Natywny Pure jest pierwszym z kolagenów nowej generacji Colway. Zawiera w swoim składzie 95% suchej masy kolagenu i jest pozyskiwany ze skór rybich. Kolagen natywny Pure jest w pełni naturalnym kosmetykiem o niemal idealnej czystości biologicznej. Został on specjalnie oczyszczony z resztek lipidowych i melaniny. Kolagen w postaci żelu umieszczony został w nowoczesnym flakonie airless i jest termicznie odporny a jego pH jest zbliżone do skóry człowieka.W popularnych kremach zawierających w składzie kolagen znajduje się go średnio 2-3%. Kolagen natywny Pure nie walczy ze skutkami starzenia się skóry lecz uderza w ich przyczynę uzupełniając niedobór kolagenu.

Podstawowe korzyści

  • Nie alergizuje, nie wywołuje podrażnień skóry, bez parabenów i sztucznych barwników.
  • Poprawia nawliżenie i jędrność skóryi.
  • Wygładza zmarszczki i zahamowuje procesy starzenia się skóry.
  • Zapewnia widoczną poprawę gęstości i spoistości skóry, także zwiotczałej na udach, piersiach i pośladkach.
  • Rozjaśnia i wygładza blizny i rozstępy
  • Skuteczny w kuracjach antycellulitowych


Składniki:
Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid.

Zalecany sposób użycia: Zaleca się stosowanie kolagenu na skórę twarzy, szyi i dekoltu systematycznie 2 x dziennie. Przed aplikacją skórę należy umyć wodą. Nakładać na jeszcze wilgotną skórę, delikatnie wklepując. Najlepsze efekty daje po zastosowaniu peelingu. Dobrze współdziała z kosmetykami colway.
Przechowywanie: Hydraty kolagenu rybiego nowej generacji mają gęstość uzależnioną od temperatury przechowywania. Zaleca się przechowywać je w miejscu nienasłonecznionym, z dala od źródeł ciepła. W przypadku przejścia żelu kolagenowego do postaci półpłynnej zaleca się schłodzenie do temperatury 20 stopni celcjusza. Po schłodzeniu  proces powrotu do wyjściowej gęstości trwa kilkanaście godzin. Jest to naturalna cecha produktu biologicznie aktywnego i nie wpływa na jego właściwości. Nie wolno przechowywać kolagenu natywnego w temperaturach ujemnych, które mogą spowodować rozprężenie substancji i pęknięcie butelki. Optymalna temeperatura przechopwywanie to 15-30 stopni.
Uwaga: Nie należy stosować preparatu w przypadku alergii na białko rybie (0,02% populacji). Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Trwałość 2 lata, zaleca się jednak zużycie w okresie 6 miesięcy od pierwszego zastosowania.


Czy wiesz że ?

Kolagen Natywny Pure, to Żel, który można wzbogacać wieloma aktywnymi biologicznie substancjami uzupełniającymi i wzmacniającymi jego działanie. Ze względu na odporność na wahania temperatury jest łatwy w dystrybucji i transporcie w najdalsze zakątki globu. Nawet przy zmiennych warunkach przechowywania nie traci on swoich dobroczynnych właściwości. Stosując go regularnie zadbasz o swoje całe ciało, zapewniając stopniowe nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie Twojej skóry. Kolagen Natywny Pure nie denaturuje się, gdyż jego despiralizacja nastąpiła już na poziomie procesu hydratacji. Nawet przejście w stan prawie płynny, w najmniejszym stopniu nie umniejsza wartości tego produktu. Zachowuje on postać żelową – dynamiczną – to znaczy, że posiada różną gęstość w zależności od temperatury. Dzięki dobrej lepkości jest on łatwy i przyjemny w aplikacji. Po nałożeniu szybko ulatnia się swoisty zapach żelu, który ze względu na naturalny charakter nie zawiera sztucznych aromatów, ani neutralizatorów zapachu. Dzięki zastosowaniu wymiany jonowej nowe, termicznie odporne kolageny mają perfekcyjnie zbliżone pH do skóry człowieka – 5,3. Wierzymy, że łatwość przechowywania i pełna moc aktywności biologicznej przyczynią się do kolejnego sukcesu rynkowego polskiego odkrycia biotechnologicznego i satysfakcji jego użytkowników.