Kuracja ANTI-AGE

Kuracja Anti-age to kapsułki wypełnione silnymi esencjami oleistymi pozyskanymi w technologii zwanej ekstrakcją nadkrytyczną CO2, z "zawieszonym" w nich, po raz pierwszy w historii kosmetologii natywnym kolagenem. Żadnych wypełniaczy, żadnych konserwantów, ani kropli wody, 100% substancji aktywnych.

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

30,00 zł brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Kuracaja Ani-age to produkt, który w pełnej wersji ma się pojawić na wiosnę 2015.  Narazie w sprzedaży są próbki zawierające 3 tzw "rybki" a docelowo ma być ich 30 po jednej na każdy dzień miesiąca.

Próbki dosępne w Colway International
  https://zamowienie.colwayinternational.com/shop/products/4/22,kapsulki-anti-age.html


Kuracja Anti-age to kapsułki wypełnione silnymi esencjami oleistymi pozyskanymi w technologii zwanej ekstrakcją nadkrytyczną CO2 (Supercritical Carbon Dioxide Extraction), z "zawieszonym" w nich, po raz pierwszy w historii kosmetologii natywnym kolagenem. Żadnych wypełniaczy, żadnych konserwantów, ani kropli wody, 100% substancji aktywnych.

Ekstrakcja nadkrytyczna Co2 to doskonała, choć kosztowna metoda znakomicie oddzielająca z substancji to, co stanowi o ich esencji (wydobywa z nich absolut, włącznie z aromatem). Ekstrakty uzyskane tą metodą nie zawierają żadnej chemii nieorganicznej i zachowują nawet więcej naturalnych składników aktywnych niż liofilizaty. Stosunkowo niska temperatura procesu nie degraduje żadnych składników aktywnych rośliny. Dzięki temu ich jakość zdrowotna i organoleptyczna pozostaje zachowana. Tak obecnie pozyskuje się coraz częściej najcenniejsze oleje wielonienasycone, flawonoidy, antocyjany, czy np. barwniki stosowane w farmakologii. Najwięcej korzyści osiąga się ekstrahując z pomocą CO2 rośliny oleiste.

Jedna kapsułka typu twist-off zawiera ok. 0,5 g niezwykle silnej esencji o działaniu ogólnie antystarzeniowym dla skóry. W kremach 50 ml znajduje się 1%-5% tego rodzaju oleistych substancji aktywnych w całej jego masie, czyli około 0,5g – 2,5g. Z jednej kapsułki Kuracji Anti-age można by było wytworzyć jedno opakowanie standardowego kremu!

Dostawca składników i zespół, który opracował ten produkt, zapewniają o następującym, szerokim spektrum jego działań:
- likwiduje wszelkie stany zapalne w komórkach skóry
- natychmiast niweluje wszelkie obrzęki
- skutecznie radzi sobie z objawami fotostarzenia (przebarwieniami)
- doraźnie znosi skórne objawy: egzemy, łuszczycy i trądziku różowatego
- regeneruje skórę w stopniu znacznie przyspieszonym w porównaniu do najlepszych kosmetyków reklamowanych jako regenerujące
- reperuje uszkodzenia skóry w czasie dwukrotnie szybszym, niż potrzeba na samozabliźnienie
- nawilża na tyle efektywnie, by w okresie kuracji odstawić kosmetyki nawilżające
- odżywia na tyle, by w okresie kuracji odstawić kosmetyki odżywiające
- ma na tyle silne działanie antyoksydacyjne, by na okres kuracji odstawić kosmetyki przeciwutleniające
- poprawia koloryt skóry
- spełnia na tyle skutecznie rolę filtra UV, by przynajmniej poza okresem letnim odstawić na czas kuracji kremy z filtrem
- stanowi czynnik silnie przeciwdziałający zmianom kancerogennym skóry
- goi drobne uszkodzenia skóry, jakie mogą pojawić się w czasie kuracji
- uruchamia mechanizmy pośrednie, stymulujące fibroblasty - zauważalnie zwiększa elastyczność i jędrność skóry już w drugim tygodniu kuracji
- hamuje ekspresję metaloproteinaz macierzy zewnątrzkomórkowej
- hamuje elastazę (proces degradacji elastyny)
- poprawia już w drugim tygodniu stosowania elastyczność skóry
- reguluje nadmierne wydzielanie sebum
- hamuje tworzenie się podskórnej tkanki tłuszczowej na podbródku

Składniki aktywne:

Żywica drzewa guggulu
(Commiphora mupur) – jak mówią Hindusi: jedna z niewielu na świecie Sarvadosahara – substancji, które regulują „wszystkie trzy dusze”.

Kwiat szałwii lekarskiej (Salvia officinalis L.) – Salvus, znaczy po łacinie: zdrowie. Szałwią od starożytności leczono też wszystko, od problemów skórnych po utratę pamięci.

Rokitnik pospolity (Hippophaë rhamnoides L.) – zwany też rosyjskim ananasem, roślina lecznicza, w każdym zielniku świata na miejscu poczesnym .

Olej z pestek róży andyjskiej (Rosa canina) – remedium na wszelkie niemal usterki skóry, w tej postaci ekstraktu, jeszcze niemal nie znany.

Olej z pestek granatu (Punica granatum) – owoc ten jest jedyną rośliną na świecie, która zawiera naturalnie sprzężone kwasy tłuszczowe. Ze względu na intensywne działanie i koncentrację, już 5% stężenie ekstraktu CO2 z granatu w końcowym produkcie jest wystarczające, aby osiągnąć pożądane efekty.

Szarłat szorstki
(Amaranthus retroflexus L.) – roślina „najbardziej anti-age” spośród wszystkich chwastów świata, w oleju ekstrahowanym z niej metodą CO2 jest 60% skwalenu!

Wiesiołek dziwny (Oenaothera paradoxa) – olej z niego to już klasyka w suplementacji i kosmetologii, był też jednym z pierwszych koncentratów substancji oleistych pozyskanych metodą Supercritical Carbon Dioxide Extraction.

Szałwia hiszpańska (Salvia hispanica L.) zwana też chia – posiada atrybuty jeszcze większe, niż szałwia lekarska, w państwie Azteków była pieniądzem, podatki dla kapłanów i szlachty płacono w dużej części właśnie w nasionach chia.

Olej z otrębów pszennych – już wytłoki z otrębów pszenicy uznano w kosmetologii za rewelację, ekstrakt pozyskany w stanie nadkrytycznym z użyciem CO2 ma być sensacją.

Liofilizat kolagenu natywnego - to zbiór aminokwasów kolagenowych, który jest niemal w 100% anabolizujący, co oznacza, że nie zostaje spożytkowany np. w energię, ani też wydalony. Całkowicie służy budowie nowych komórek. Dzięki procesowi liofilizacji utrzymano pełną aktywność biologiczną aminokwasów kolagenowych.

Wszystkie składniki kompleksu charakteryzuje wysoka stabilność, co przekłada się bezpośrednio na długi termin ważności produktu. Zastosowanie otoczki żelatynowej, duża zawartość naturalnej witaminy E pochodzącej z roślin, oraz głęboko przemyślany dobór kompozycji, ich synergiczne działanie, pozwoliły na całkowite zrezygnowanie z konserwantów chemicznych. Wszystkie składniki posiadają niemieckie certyfikaty ORGANIC.

Sposób używania:
Na jeden dzień przeznaczona jest jedna kapsułka typu twist-off - w kształcie rybki, której trzeba oderwać ogonek. Zawartość rozprowadzić na twarzy.