GanoCord

Wyjątkowe zestawienie dwóch ekstraktów roślinnych, z których pierwszy pozyskano z ganodermy a drugi to ekstrakt kordycepsu

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

197,00 zł brutto


GanoCord

Kategoria:
Opakowanie:
Masa netto:

suplement diety
60 kapsułek
1 kapsułka 515mg

GanoCord to wyjątkowe zestawienie dwóch ekstraktów roślinnych, z których pierwszy pozyskano z ganodermy - grzyba uznawanego za synonim nieśmiertelności, używanego w medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat i sklasyfikowanego na pierwszej pozycji w rankingu chińskich roślin leczniczych. Ganoderma wspiera układ immunologiczny, wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu LDL i układ krążenia. Drugim ze składników jest ekstrakt kordycepsu. Ten wyjątkowy w naturze grzyb dwuletni łączy w sobie organizm roślinny ze zwierzęcym. Grzyb ten jest bardzo rzadki i cenny, gdyż występuje naturalnie tylko w wysokogórskich rejonach Tybetu. GanoCord jest suplementem wyjątkowym, gdyż połączono w nim ganodermę wraz z zarodnikami – składnik, jaki niełatwo nabyć nawet w Chinach, ojczyźnie tego grzyba oraz ekstrakt z owocni kordycepsu – czyli komponenty o najwyższej, pożądanej jakości, w łącznej masie, aż 30 gramów substancji ekstrahowanej z obu tych poszukiwanych grzybów.

Składniki (zawartość w 2 kapsułkach): Ekstrakt z owocni maczużnika chińskiego (Ophiocordyceps sinensis)400mg , Ekstrakt z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum) - standaryzowany na 10% polisacharydów - 400 mg - w tym 40 mg polisacharydów .
Zalecany sposób użycia: Dorośli 2 kapsułki dziennie, popić połową szklanki wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Preparat stanowi suplement lecz nie substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od światła.
Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem.
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat na zakupy Mail: