Axanta

Nowatorskie i unikalne połączenie Astaksantyny, Piperyny i kompleksu witamina z grupy B

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

127,00 zł brutto


AXANTA

Kategoria:
Opakowanie:
Masa netto:

suplement diety
60 kapsułek
1 kapsułka 700mg
 

AXANTA zawiera astaksantynę, szczególny w przyrodzie karotenoid, który występuje w organizmach roślinnych i zwierzęcych, uważanych bez wyjątku za zdrowy pokarm. To ona barwi mięso łososi i licznych skorupiaków spożywanych jako owoce morza, a także alg morskich i glonów, m.in. Haematococcus pluvialis, z którego ekstrahuje ją dla nas renomowany producent szwedzki. Astaksantyna jest substancją niezwykle pożądaną przez nabywców suplementów diety. Z jej udziałem od lat komponują swoje produkty tylko wiodący ich wytwórcy na świecie. AXANTA zawiera także standaryzowany na 95% piperyny ekstrakt czarnego pieprzu, który wspomaga:

  • procesy trawienne
  • system immunologiczny
  • funkcjonowanie dróg oddechowych i oczyszczanie wątroby
  • funkcje reproduktywne dla żeńskiego układu rozrodczego i witalizuje układ nerwowy.
  • funkcjonowanie całej powierzchni naszej skóry

AXANTA zawiera także kompletny zestaw witamin z grupy B, zalecanych w suplementacji osobom mogącym odczuwać ich niedobór. AXANTA jest częścią programu suplementacyjnego COLWAY.Zapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat na zakupy Mail:


Składniki: Olej sojowy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, niacyna, kwas pantotenowy, ekstrakt z owocu czarnego pieprzu (Piper nigrum) standaryzowany na 95% piperyny, astaksantyna, barwnik - karmel, witamina B6, witamina B2, kwas foliowy, biotyna, witamina B12.
Zalecany sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Preparat stanowi suplement lecz nie substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła.
Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.  Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem


Siergiej Batieczko i Jarosław Zych o preparacie Axanta.


Czy wiesz że ?

Axanta to nowy suplement diety Colway, który firma chciała  mieć w swojej ofercie od zawsze, lecz kluczowy dla niej substrat w oczekiwanej ilości, jakości i cenie – astaksantynę, zakontraktowany został dopiero w tym roku. AXANTA zawiera więc jedyną dopuszczaną w Unii Europejskiej, firmowaną przez producenta ze Szwecji – uznawaną przez osoby o najwyższym stopniu „świadomości suplementacyjnej” za najbardziej wszechstronną, jeśli chodzi o dobroczynny wpływ na ludzkie zdrowie – substancję odżywczą jaką dała nam natura. Literatura na temat właściwości leczących astaksantyny jest niezwykle imponująca. Informacji o astaksantynie, odnajdziemy bez trudu w internecie (np: http://www.naturalna-medycyna.com.pl/astaksantyna-przeciwutleniacz-ochrona-organizmu-antioxidant-antyutleniacz-astaxanthin.html ). Astaksantyna jest to substancja całkowicie naturalna, ekstrahowana z alg morskich, a więc nie dająca się  opatentować. Podsumowując to AXANTA to produkt skomponowany z astaksantyny, ekstraktu czarnego pieprzu (piperyny), który znakomicie zwiększa, wręcz zwielokrotnia biodostępność samej astaksantyny – oraz z idealnie dostosowanego proporcjami do zalecanych norm spożycia kompleksu witamin z grupy B