Witamina C-olway

Witamina C-olway - Rewolucyjna formuła suplementu diety, który dostacza organizmowi naturalnej witaminy C.  NOWE OPAKOWANIE

Więcej szczegółów

Zadzwoń i zamów, Rabat (+48 698 001 023)
Kliknij i zobacz - Rabat 10% na start

127,00 zł brutto

WITAMINA

C-olway

Kategoria:
Opakowanie:
Masa netto:

suplement diety
100 kapsułek
1 kapsułka 615 mg
 

Witamina C
zamknięta w naszych kapsułkach jest w 100% bioorganiczna. Wysycenie witaminą C warunkuje prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, człowiek nie wytwarza jej, jak inne ssaki, we własnej wątrobie. W związku z tym musimy ją pozyskiwać z pożywienia i z suplementów diety. Witaminę C-olway czerpiemy prosto z natury – z gryki kiełkującej i z gorzkiej pomarańczy. Te dwie rośliny uznane są obecnie za jedne z najcenniejszych naturalnych jej źródeł, ze względu na wysoką biodostępność i doskonałe powiązania flawonoidowe. Zadbaliśmy by jakość i efektywność ekstraktu wykorzystywanych surowców przewyższała inne produkty suplementacyjne na rynku.  

Podstawowe korzyści

  • Pomaga w produkcji kolagenu, który utrzymuje w dobrej kondycji naczynia krwionośne, kości i skórę.
  • Wspomaga działanie Twojego układu odpornościowego, metabolizmu a zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia poprawi Twoje ogólne samopoczucie
  • 100 % naturalna, bez wypełniaczy i syntetyzowanego kwasu askorbinowegoZapisz się do naszego newslettera i odbierz rabat na zakupy Mail:Składniki: Ekstrakt z kiełkujących nasion gryki zwyczajnej (Fogopyrum esculentum Moench), ekstrakt z pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium L). Sunstancje pomocnicze: Żelatyna rybia (otulina kapsułki), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca)

1 kapsułka 615mg (zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia) zawiera:
-
Ekstrakt z nasion gryki zwyczajnej (Fagopyrum esculentum Moench) 125mg, w tym witamina C 50mg
-
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) 375mg, w tym witamina C 150mg

Zalecany sposób użycia:
Suplementacyjnie zażywać 1 kapsułkę dziennie w porze najbardziej oddalonej od posiłku zawierającego owoce, warzywa lub inne źródła naturalnej witaminy C. Zalecane jest również rozdzielnie dawki poprzez rozsypanie zawartości kapsułki do spożywanych w ciągu dnia posiłków. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zwiększenia dawki w ciągu dnia wymaga konsultacji z lekarzem. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywanie:
w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.
 

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA ZAWIERA 200 mg WITAMINY C CO STANOWI 250% ZALECANEGO DZIENNEGO SPOŻYCIA


Jarosław Zych Prezes Colway i autor książki "Witamina C"
opowiada o kulisach powstania witaminy c-olway.Czy wiesz że ?

Pewnie wielu internautom nasuwa się pytanie: po co COLWAY zaoferował konsumentom własną witaminę C, gdy w Europie dopuszczono do obrotu blisko 8 tysięcy różnych produktów o tej właśnie nazwie? Czy w dzisiejszych czasach można opracować wyjątkowy produkt w tak szczelnie wypełnionej niszy rynkowej? Okazało się, że można. Blisko 96% artykułów nabywanych przez konsumentów całego świata, to syntezowany zwykle w chińskich fabrykach z amerykańskiej dekstrozy prawoskrętny, krystaliczny kwas askorbinowy. Formę, jakiej nie znały przez milion lat nasze organizmy, a zatem źle ją przyswajają. Kolejne 3% to mieszanki tego pierwszego z witaminą ekstrahowaną z biomasy. Zaledwie zaś nikły odsetek stanowią czystej postaci preparaty roślinne. Nawet wówczas jednak biodostępność witaminy C w tych produktach jest bardzo różna. Najlepszej witaminy C, jaka zawierają pędy wzrostu roślin spotyka się na rynku bardzo mało, gdyż nie jest to intratny biznes.

Witamina C-olway pozyskiwana jest z kiełków gryki oraz z owoców, skór, albedo i liści młodej pomarańczy gorzkiej. Nie zawiera wypełniaczy i dodatków kwasu askorbinowego, ani jego pochodnych. Jest bioorganiczna, lewoskrętna i awangardowa. Suplementy oparte o te składniki roślinne zdobywają popyt wśród koneserów.


Jerzy Zięba autor książki "Ukryte terapie" - wywiad o witaminie C i kolagenie.